Kompleksowe zaopatrzenie branży spożywczej

Maszyny, Serwis, Dodatki do żywności

Informacje o producencie

Firma Schroeder Maschinenbau KG od ponad 45 lat konsekwentnie realizuje swoje motto: „Dla naszych Klientów, dla większej pewności, zawsze dla znalezienia jeszcze lepszego rozwiązania”.

 

Zgodnie z nim Schroeder stał się sprawdzonym partnerem w rozwoju, technologii i innowacyjności. Konsekwentny rozwój produkcji wydajnych i łatwych w obsłudze urządzeń do przetwórstwa mięsa, drobiu, ryb i żywności wygodnej zagwarantował firmie Schroeder uznaną pozycję światowego pioniera w technice peklowania oraz kluczowego producenta w technologii nastrzyku i masowania. Firma oferuje zarówno najnowocześniejsze generacje nastrzykiwarek jak i kompletne w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne.

 

Najwyższa staranność wykonania, jakość użytych materiałów, kontrola i technologia produkcji jak i innowacyjność, pozwalają stworzyć rozwiązanie dla każdego indywidualnego projektu. Wszystko to sprawia, że firma Schroeder Maschinenbau KG wyznacza nowe standardy i kierunki na świecie jak i tendencje rozwoju tej części przetwórstwa żywności.

Więcej informacji na: www.schroeder-maschinen.de

 

Promar Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o.,
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XXI Wydział Gospodarczy KRS,
KRS: 0000063171, NIP: 118-00-10-695, Kapitał zakładowy: 1.000.000 zł

Google+