Kompleksowe zaopatrzenie branży spożywczej

Maszyny, Serwis, Dodatki do żywności

Turniej Promar Open 2015 rozegrany!
2015.06.18 - 11:32


W dniach 13-14 czerwca w Olsztynie odbył się turniej Promar Open 2015. W trakcie dwudniowych rozgrywek przedstawiciele branży spożywczej wyłonili najlepszych zawodników w grze pojedynczej i deblu mężczyzn w dwóch kategoriach wiekowych i w rozgrywkach kobiet. Były to XII Mistrzostwa Branży Mięsnej w Tenisa Ziemnego organizowane przez firmę Promar.

 

Tegoroczny turniej rozegrano na terenie Olsztyńskich Kortów Tenisowych.  Gracze zmierzyli się ze się ze sobą w kilku kategoriach, poniżej prezentujemy zwycięzców:

 

W kategorii do lat 45 mężczyzn:

 • Lech Klimkowski – INDYKPOL (miejsce I)
 • Bartłomiej Wyrębski – PRZEDSIĘBIORSTWO DROBIARSKIE WYRĘBSKI (miejsce II)
 • Marek Rybaczyk – ZAKŁADY MIĘSNE KWIECIŃSCY (miejsce III)
 • Daniel Białożyt – ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKOSZ (miejsce III)

 

W kategorii powyżej 45 lat mężczyzn:

 • Robert Wszelaki – ŚWITAŁA INTERNATIONAL (miejsce I), 
 • Marek Kapkowski – MIKSTER (miejsce II)
 • Przemysław Wyszyński – SUPER SMAK (miejsce III)
 • Jerzy Iwaniuk – MEGAPACK (miejsce III)

 

Turniej pocieszenia mężczyzn do lat 45:

 • Michał Świtała – ŚWITAŁA INTERNATIONAL  (miejsce I)
 • Ramotowski Bartosz – ANIMEX (miejsce II)
 • Michał Bajor – ANIMEX  (miejsce III)
 • Paweł Świerkula – PROMAR (miejsce III)

 

Turniej pocieszenia mężczyzn powyżej 45 lat:

 • Leszek Krzewicki – INDYKPOL (miejsce I)
 • Zbigniew Przywara – PROMAR (miejsce II)
 • Tomasz Sandomierski - CAL DAVIS T SANDOMIERSKI (miejsce III)
 • Witold Choiński – ZWIĄZEK POLSKIE MIĘSO (miejsce III)

 

W kategorii męski debel:

 • Piotr Kulikowski, Lech Klimkowski - INDYKPOL (miejsce I)
 • Michał Świtała, Robert Wszelaki  - ŚWITAŁA INTERNATIONAL  (miejsce II)
 • Tomasz Sandomierski - CAL DAVIS T SANDOMIERSKI, Bartosz Ramotowski – ANIMEX (miejsce III)
 • Marek Kapkowski - MIKSTER, Krzysztof Parkosz – REX-POL (miejsce III)

 

W kategorii kobiecej:

 • Paula Wszelaka – ŚWITAŁA INTENATIONAL (miejsce I)
 • Izabela Toborowicz-Borda – PROMAR (miejsce II)

 

Puchar przechodni Prezesa Indykpolu, podobnie jak w poprzednich latach, zdobyła drużyna Indykpol S.A.

 

Turniej rozpoczął się od meczu pokazowego pomiędzy Markiem Kapkowskim (Mikster) a Maksem Kaśnikowskim, Mistrzem Polski do lat 12.

 

W turnieju udział wzięli reprezentanci firm: Animex sp. z o.o., Indykpol SA, Zakłady Mięsne Kwiecińscy, Zakłady Mięsne Warmia, Przedsiębiorstwo Drobiarskie Wyrębski, Zakłady Mięsne Łukosz, ZPR Dunaj sp. z o.o., Zakłady Mięsne Mielczarek, Eurogum Polska sp. z o.o.,  Mikster sp. z o.o., Związek Polskie Mięso, Masterpress SA, Rex-Pol sp. z o.o., Super Smak sp. z o.o.,  Świtała International sp. z o.o., Fresh Logistics sp. z o.o., Mega-Pack sp. j. oraz przedstawiciele firmy Promar.

 

Sponsorami XII Mistrzostw byli: Nomax Trading sp. z o.o., Indykpol SA, Zakłady Mięsne Warmia, Quantum Foods Global sp. z o.o., Świtała International sp. z o.o., Związek Polskie Mięso. Przedsiębiorstwo Drobiarskie Wyrębski, Masterpress SA, Mega-Pack sp. j., Fresh Logistics sp. z o.o., agencja eventowa Smerek-Kantor.

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czasopisma: Informator Masarski, Polskie Mięso, Mięsne Technologie oraz czasopismo Tenis Klub.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim graczom oraz widzom za wspólną zabawę i udział w sportowym wydarzeniu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć – link do fotogalerii.

Promar wspiera dziecięcy talent w tenisie ziemnym
2015.05.20 - 10:26


Promar został tytularnym sponsorem Maksa Kaśnikowskiego, najlepszego polskiego zawodnika w tenisie ziemnym do lat 12. Umowa sponsoringowa została podpisana na rok. Promar, jest pierwszą firmą z branży spożywczej, która podjęła decyzję o finansowaniu treningów i występów młodego tenisisty.

 

- Od wielu lat organizujemy branżowe mistrzostwa w tenisie ziemnym, wspierając tym samym sportową integrację pracowników zaprzyjaźnionych z nami firm. Cieszę się, że podjęliśmy kolejny krok w ramach naszej sportowej aktywności i możemy pomóc rozwijać się młodemu, niezwykle utalentowanemu zawodnikowi – mówi Andrzej Marchewka, prezes zarządu Promar PPH sp. z o.o. – Maks zagra w symbolicznym meczu otwarcia naszego turnieju, który już w czerwcu odbędzie się w Olsztynie. Wierzymy, że nasi biznesowi partnerzy zauważą Maksa i dołączą do nas w sponsorowaniu jego sportowych wysiłków, a co za tym idzie sukcesów.

 

Maks Kaśnikowski jest zawodnikiem klubu KT Legia i odnosi sukcesy w turniejach tenisowych organizowanych przez Polski Związek Tenisowy oraz Tennis Europe. Jest Mistrzem Polski w grze pojedynczej i deblu do lat 12. Jeden z większych tegorocznych sukcesów Maksa to zwycięstwo w turnieju The Longines Future Tennis Aces i awans do światowych finałów Longines Future Tennis Aces w Paryżu w trakcie turnieju French Open na kortach Rolanda Garrosa.

 

Tegoroczna edycja turnieju Promar Open odbędzie się w dniach 13-14 czerwca na kortach w Olsztynie. W pierwszym dniu turnieju Maks Kaśnikowski rozegra pokazowy mecz otwarcia z jednym z zawodników turnieju. Mistrzostwa branży spożywczej w tenisie ziemnym, organizowane przez firmę Promar, w tym roku odbędą się po raz dwunasty. Co roku wydarzenie przyciąga uwagę ponad 100 osób z branży spożywczej.

Nowy zakład Promaru nagrodzony w konkursie Przemysłowa Inwestycja Roku
2015.04.17 - 11:42


Nowa inwestycja firmy Promar została wyróżniona w konkursie Przemysłowa Inwestycja Roku. Zakład budowany w Zawierciu zajął II miejsce w kategorii Małych i Średnich Firm. Laureaci zostali uroczyście nagrodzeni w trakcie I Ogólnopolskiego Forum Inwestycji Przemysłowych, które odbyło się 15 kwietnia br. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

- Bardzo cieszymy się z nagrody, to duży zaszczyt znaleźć się w gronie najbardziej innowacyjnych inwestycji w Polsce  – mówi Paweł Świerkula, dyrektor generalny Działu Dodatków i Materiałów Opakowaniowych firmy Promar. – Dzięki tej inwestycji już wkrótce będziemy mogli zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo, efektywność i powtarzalność produkcji na najwyższym światowym poziomie – dodaje.

 

W kategorii Inwestycja Roku Małych i Średnich Przedsiębiorstw Kapituła wybrała inwestycje dysponujące zaawansowanymi technologiami, ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i te promujące tworzenie nowych miejsc pracy. W zakładzie firmy Promar produkowane będą dodatki do żywności takie jak: mieszanki przyprawowe, aromaty, sosy, dodatki funkcjonalne. Promar kładzie szczególny nacisk na produkcję dodatków bez „komponentów E” i alergenów. Dlatego też, nowy zakład wyposażono w najnowocześniejszy system zarządzania powietrzem, temperaturą i wilgotnością, a rozwiązania budowlane i techniczne gwarantują odpowiednio wysoki standard finalnych wyrobów.

 

Celem konkursu było wyłonienie najlepszych inwestycji przemysłowych 2014 roku. Według informacji przekazanych przez Organizatorów, konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem inwestorów. Swoje zgłoszenia przesłało kilkadziesiąt firm realizujących najbardziej interesujące inwestycje w Polsce. W skład Kapituły Konkursu weszli przedstawiciele: Business Centre Club, Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Krajowej Izby Gospodarczej,  Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce.

Promar Open 2015 – zgłoś się już dziś!
2015.04.07 - 10:46


Wyświetlono pozycje od 13 do 16 z 22

Promar Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o.,
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XXI Wydział Gospodarczy KRS,
KRS: 0000063171, NIP: 118-00-10-695, Kapitał zakładowy: 1.000.000 zł

Google+