Sprawdź aktualne oferty pracy.

Pracownik Magazynu

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Zawierciu

Zadania:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do/z magazynu,
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej,
  • Ustalanie ilości przyjmowanych i wydawanych towarów,
  • Prowadzenie ewidencji ruchu i stanów zapasów, przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji.

Wymagania:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera,
  • Uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie,
  • Przyjazne warunki pracy.
Pracownik Produkcji

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej, mieszaniu, naważaniu  przypraw
  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń do produkcji spożywczej
  • Realizacja planu i zapewnienie ciągłości produkcji zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami
  • Pakowanie/przygotowywanie produktów do transportu

Wymagania:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie
  • Przyjazne warunki pracy

A A A

Uprzejmie prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  dokumentach aplikacyjnych, w obecnych i przyszłych procesach  rekrutacyjnych, organizowanych przez Promar PPH Sp. z o.o.

Data: …                  Podpis: …"

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Stale poszukujemy osób z inicjatywą, ludzi których wyróżnia zaangażowanie, umiejętności i talent. Jeśli Promar to cel w Twojej karierze, napisz do nas i powiedz, dlaczego chcesz dla nas pracować. Pamiętaj o załączeniu CV.

Dodaj CV*

Pliki muszą mieć mniej niż 5 MB.